Followed an online recipe and made mua chee from scratch.
It was really easy to make and it tastes really similar t th one selling at queensway,
well, almost exactly th same.
Felt quite cheated actually.
Queensway sells at 2 dollars per box.
But th ingredients we bought only cost 3 dollars and we can make at least 3 of those boxes.